busuu Dil Öğren Apk indir – Premium v17.4.0.226

busuu premium full apk - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v17.4.0.226

busuu Dil Öğren Apk indir – Premium v17.4.0.226

Her gün 30 bin kişinin eklendiği ve toplamda tüm dünyadan 90 milyondan fazla insanın kullandığı Busuu uygulaması ile dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dil öğrenmek için sana yardım edecek bir çok insan olduğu gibi sende Türkçe öğrenmek isteyen insanlara yardım edebilirsin. Yapılan bilimsel araştırmalara göre Busuu Premium da alacağınız 22,5 saatlik dil öğrenimi ile tüm üniversite öğrenimi boyunca alacağınız eğitime eşit. Busuu ile İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Portekizce, Lehçe ve Türkçe olmak üzere toplam 12 dil eğitimi bulunmaktadır. Busuu ile seviye tespit sınavı, resmi sertifikalar, dil bilenlerden yardım al, telaffuz geliştirme, kurslar, dil bilgisi ve çevrim dışı öğrenme gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

busuu premium - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v17.4.0.226
busuu premium indir - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v17.4.0.226
busuu premium apk indir - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v17.4.0.226

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 24 Mb

Kurulum: Apks dosyamızı indirin ve SAI gibi yardımcı bir programla yükleyin. Busuu – İngilizce, Almanca, Fransızca +9 dil öğren uygulamasının tadını çıkarın.

Split uygulamasını indirmek için tıklayın.

ALLSYNC – busuu Premium APK indir

CLOUD – busuu Premium APK indir

Bir önceki yazımız olan Memrise ile Dil Öğren Premium Apk indir - Full v2.94.13379 başlıklı makalemizde android, android uygulama ve android uygulama indir hakkında bilgiler verilmektedir.

9 Yorum “busuu Dil Öğren Apk indir – Premium v17.4.0.226”

  1. Şimdi Admin Apks Dosyasını İndirdim SAI uygulamasonıda indirdim ama SAI’yı kuramadım ki busuu’yu kurayım İndirilenlerden SAI’ya Tıklayınca Hata Veriyor Ne Yapmam Lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir