busuu Dil Öğren Apk indir – Premium v19.1.4.451

busuu premium full apk - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v19.1.4.451

Her gün 30 bin kişinin eklendiği ve toplamda tüm dünyadan 90 milyondan fazla insanın kullandığı Busuu uygulaması ile dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dil öğrenmek için sana yardım edecek bir çok insan olduğu gibi sende Türkçe öğrenmek isteyen insanlara yardım edebilirsin. Yapılan bilimsel araştırmalara göre Busuu Premium da alacağınız 22,5 saatlik dil öğrenimi ile tüm üniversite öğrenimi boyunca alacağınız eğitime eşit. Busuu ile İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Portekizce, Lehçe ve Türkçe olmak üzere toplam 12 dil eğitimi bulunmaktadır. Busuu ile seviye tespit sınavı, resmi sertifikalar, dil bilenlerden yardım al, telaffuz geliştirme, kurslar, dil bilgisi ve çevrim dışı öğrenme gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

busuu premium - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v19.1.4.451
busuu premium indir - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v19.1.4.451
busuu premium apk indir - busuu Dil Öğren Apk indir - Premium v19.1.4.451

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 29 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Busuu – İngilizce, Almanca, Fransızca +9 dil öğren uygulamasının tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – busuu Premium APK indir

CLOUD – busuu Premium APK indir

28 Yorum “busuu Dil Öğren Apk indir – Premium v19.1.4.451”

  1. admin internet açıkken kullansak creck bozulur mu tespit felan ederler mi veya kayıt olsak tespit ederler mi

  2. Apk uygulamadan kaydoldum bir kaç gündür kullanıyorum ama web sitesinden giriş yapınca kayıt gözükmedi bu apk dosya ile mi alakalı ?
    Bir kaç gün sonra telefonuma imei atıp tekrar uygulamayı indirmem gerekecek ilerlemem kaybolur dimi Admin ?

  3. Admin güzel ellerinize sağlıl fakat plan olustururken bağlantı hatası veriyor benden kaynaklı mı yoksa başka bir durum mu var?

  4. Merhaba. Program kurulmuyor. Paket çözümleme hatası alıyorum. Bir de cloud mail. Ru da yükleme görünmüyor. Boş görünüyor. Duzeltirseniz iyi olur.

  5. Şimdi Admin Apks Dosyasını İndirdim SAI uygulamasonıda indirdim ama SAI’yı kuramadım ki busuu’yu kurayım İndirilenlerden SAI’ya Tıklayınca Hata Veriyor Ne Yapmam Lazım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir