Duolingo Dil Öğrenme Apk indir – PLUS v4.72.1

duolingo plus full apk - Duolingo Dil Öğrenme Apk indir - PLUS v4.72.1

Dil öğrenmek için yapılmış en iyi uygulamalardan biri olan Duolingo ile İngilizceyi çok kolay öğrenebilirsiniz. Üniversite kalitesinde eğitim veren bu uygulama aynı zamanda oldukça da eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, derslerde ilerledikçe seviyeniz ilerlesin ve ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı görün. Uygulamada yaptığınız aşamalar en dikkatli şekilde analiz edilerek size sunulur. Kendisini sürekli geliştiren Duolingo sayesinde sizinde öğrenme beceriniz gün geçtikçe artacak. Uygulamayı hemen indirerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

duolingo plus - Duolingo Dil Öğrenme Apk indir - PLUS v4.72.1
duolingo plus indir - Duolingo Dil Öğrenme Apk indir - PLUS v4.72.1
duolingo plus apk indir - Duolingo Dil Öğrenme Apk indir - PLUS v4.72.1

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 17 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Duolingo’yla Bedava İngilizce uygulamasının tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Duolingo PLUS APK indir

CLOUD – Duolingo PLUS APK indir

26 Yorum “Duolingo Dil Öğrenme Apk indir – PLUS v4.72.1”

  1. Son derece faydalı bir uygulama. Burada da çalışan bir plus versiyonu var. Devamı gelir umarım. Emeği geçenlere teşekkürler…

  2. Hangisine basarsan basayım reklam geç diye birşey çıkmıyor, benden 20 reklam parası kazandın belki ama birdaha bu siteden birşey indirmem.

    1. Günde 100 kere de tıklasanız sadece 1 kere sayıyor. Başka tarayıcıdan deneyebilirsiniz. Bu sorunu yaşayan nadir insanlardansınız =)

  3. Facebook veya google hesabim ile giriş yapamiyorum giriş yapmadan başlaya tıklıyorum ilerlemiyor bir hata oluştu diyor sürekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir