Memrise ile Dil Öğren Apk indir – Premium v2.94_21630

memrise premium full apk - Memrise ile Dil Öğren Apk indir - Premium v2.94_21630

Memrise ile İngilizce, Arapça, Japonca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Korece, Almanca ve Rusça öğrenebilirsiniz. Dünyada 30 milyondan fazla kullanıcının kullandığı uygulama ile gerçek yaşam dil becerilerini çeşitli oyunlar ve on binlerce video ile kolayca öğrenebilirsiniz. Dünyaya açılmak mı istiyorsunuz ya da yurt dışına mı çıkacaksınız; bu uygulama tam size göre. Dil öğrenmeyi eğlenceli bir hale getiren Memrise ile dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Memrise ile sadece faydalı günlük kelimeler ve deneyimleri öğrenerek gerçek günlük konuşma dilini öğrenebilirsiniz. Uygulama sayesinde normal yaşamdan yabancı dil öğrenmeye yardım edecek gerçek kişiler ile tanışabilirsiniz. Günde istediğiniz sayıda öğrenebileceğiniz uygulama ile söyleyişinizi kaydedebilir ve yerlisi ile karşılaştırarak yerlisi gibi konuşabilirsiniz.

memrise premium - Memrise ile Dil Öğren Apk indir - Premium v2.94_21630
memrise premium indir - Memrise ile Dil Öğren Apk indir - Premium v2.94_21630
memrise premium apk indir - Memrise ile Dil Öğren Apk indir - Premium v2.94_21630

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 20 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Memrise ile Dil Öğren: İngilizce, Arapça, Rusça.. uygulamasının tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Memrise Premium APK indir

CLOUD – Memrise Premium APK indir

11 Yorum “Memrise ile Dil Öğren Apk indir – Premium v2.94_21630”

  1. ya cok tesekkurler size ama benim bi sorum olucakti simdi websitesinden girsem sorun olur mu? girdigimde abone ol yazisi cikiyordu sitede fakat kullanabiliyordum 🙂

  2. Merhaba uygulamayı indirdim profilimde pro yazıyor ama ikinci tura geçemiyorum sürekli oturumda hata oluştu diyor bunun sebebi nedir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir