PicsArt Photo Studio Apk indir – PRO v13.4.1

picsart pro full apk - PicsArt Photo Studio Apk indir - PRO v13.4.1

PicsArt Photo Studio Apk indir – PRO v13.4.1

500 milyondan fazla yüklemesi olan Picsart Photo Studio ile muhteşem resimler oluşturabilir ve üstünde düzenleme yapabilirsiniz. Fotoğraflarınız için araçlar, efektler, kolay yapıcı, çıkartma ve çizim araçları ile kullanımı oldukça kolay en popüler uygulamalardan biridir. Yüzlerce ücretsiz şablon ve arka plan olarak kullanabileceğiniz binlerce fotoğraf mevcuttur. Kesme, kırpma, ekleme gibi yüzlerce özellik mevcut olup yapay zeka destekli cool fotoğraflar oluşturmak için de kullanabilirsiniz. İçerisindeki efektlerle ve pozlamalar ile harika selfie çekimleri oluşturabilir ve bunları sosyal medya kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

picsart premium apk indir - PicsArt Photo Studio Apk indir - PRO v13.4.1
picsart premium indir - PicsArt Photo Studio Apk indir - PRO v13.4.1
picsart premium - PicsArt Photo Studio Apk indir - PRO v13.4.1

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir
Boyut: 35 Mb

Kurulum: Apks dosyamızı indirin ve yükleyin. PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör uygulamasının tadını çıkartın.

MEDIAFIRE – PicsArt PRO APK indir

CLOUD – PicsArt PRO APK indir

9 Yorum “PicsArt Photo Studio Apk indir – PRO v13.4.1”

  1. Herçekten çok güzel , sıkıntı yaşamadım vede sizin sitenizde de sapık gönderiler olmadı için sizi takdir ederim.İyi şanslar diler,teşekkür ederim

  2. Öncelik le merhaba Bu uygulamayı apk diye indirdim ama apk değilmiş sanki olay storeden indiririm başta apk yazıyor ama apk değil

    1. Merhaba. Apks dosyası veya apk dosyası olur. Apks olsa zaten kurulumda belirtiyoruz. Yani şuan apk olarak yer alıyor. Tekrar indirip dener misin ?

  3. Selam, Android Pie 9 sürümünde APK açılmıyor, indirdim ama dosya açılmıyor hatası veriyor. Çözümü yok mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir