Seven – 7 Minute Workout Apk indir – Kilitsiz Mod v9.3.0

seven 7 minute workout mod apk - Seven - 7 Minute Workout Apk indir - Kilitsiz Mod v9.3.0

Seven 7 ile günde sadece yedi dakika yapacağınız egzersiz ile zinde kalabilirsiniz. Maksimum fayda sağlama üzerine hazırlanmış bu program ile gününüz çok daha sağlıklı ve zinde geçecek. Kişiselleştirilmiş egzersiz programları ile eğitimlerden en iyi şekilde fayda sağlayacaksınız. Kilo vermek ve güçlü olmak ister misiniz tek yapmanız gereken seven 7 yüklemek ve kendinize en uygun bir program seçmek. Seven 7 ile her zaman her yerde hiçbir ekipmana gerek duymaksızın çalışabilirsiniz. Günlük 7 dakika gibi kısa bir süre yaparak alışkanlık kazanırsınız. İhtiyaç ve tercihlerinize en uygun programı seçebilirsiniz ve arkadaşlarınızı da teşvik ederek onlarla yarış yapabilirsiniz. 200’den fazla egzersiz ve antrenman çeşidi bulunmakta olup ayrıca sertifikalı hocalarımızdan da destek alabilirsiniz.

seven 7 minute workout - Seven - 7 Minute Workout Apk indir - Kilitsiz Mod v9.3.0
seven 7 minute workout indir - Seven - 7 Minute Workout Apk indir - Kilitsiz Mod v9.3.0
seven 7 minute workout apk indir - Seven - 7 Minute Workout Apk indir - Kilitsiz Mod v9.3.0

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 51 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Seven – 7 Minute Workout uygulamasının tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Seven 7 Minute Workout Kilitsiz APK indir

CLOUD – Seven 7 Minute Workout Kilitsiz APK indir

2 Yorum “Seven – 7 Minute Workout Apk indir – Kilitsiz Mod v9.3.0”

  1. 9.1 versiyonu burdan indirmiş kullanıyordum. Bunu indirdim. Uygulama yükleme aşamasında başarısız oluyor. Kontrol eder misiniz. Eğer herhangi bir hata yok ise sizde, 9.1 versiyonun linkini de eski versiyon olarak ekler misiniz. Aslında uygulamaların bir önceki versiyon linkleri de aynı konu altında olsa güzel olur.

    1. Merhaba. O zaman maalesef eski linki indirip bu eski diye veya hangisini indirecem diye bize geliyorlar ve link kirliliği oluyor. Ayrıca uygulama ben de sorunsuz yükledi ve çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir